Kolejna edycja warsztatów dla uczniów Szkoły Społecznej im. Janusza Korczaka w Gliwicach.

W dniu 18.04.2018r w ramach warsztatów dla szkół na Politechnice gościliśmy kolejny raz wycieczkę szkolną klas V, VI i VII Szkoły Społecznej im. Janusza Korczaka w Gliwicach.

Na wstępie tak jak ostatnim razem kursanci tradycyjnie wysłuchali "rad starszego kolegi" na temat jak zostać studentem na Wydziale AEiI udzielanych jak zawsze przez Dyrektora Instytutu Elektroniki – Prof. dr hab. inż. Dariusza Kanię. Następnie przyszli studenci wysłuchali wykładu pod tytułem "Historia Nauki - o telekomunikacji" wygłoszonego przez Kierownika Zakładu Telekomunikacji dr hab. inż. Jacka Izydorczyka. Po tym wydarzeniu kursanci rozeszli się do sal laboratoryjnych celem odbycia dalszej części warsztatów z następujących tematów:

- "Czynnik Si" - prowadzący: dr inż. Adam Milik,

- "Elektroniczny Baner Reklamowy" - prowadzący: dr inż. Tomasz Rudnicki i dr inż. Bernard Wyrwoł.